Bestyrelsen

Formand


Pia Jeppesen
pj@dpfo.dk
+45 20 18 13 33Formand siden 2016 og bestyrelsesmedlem siden 2014

Uddannet på Dansk Institut for Psykoterapi og Uddannelse
Privatpraktiserende psykoterapeut MPF i Nordsjælland

Bestyrelsesmedlemmer

Martin Tidén
martin@emotionelintegration.dk

Bestyrelsesmedlem siden 2017

Uddannet fra Institute for Life Energy CPH
Grundlægger og selvstændig psykoterapeut ved Institut for Emotionel Integration i København

DSCF1094Clemen Krægpøth
clemen@parterapivejle.dkBestyrelsesmedlem siden 2016

Uddannet på Systematisk Integreret Familieterapi og The Kempler Institute of Scandinavia
Privatpraktiserende psykoterapeut MPF i Vejle og familiebehandler hos Vejle Kommune

Mary á Argjaboda
mary@argjaboda.dk
Bestyrelsesmedlem siden 2017
Kim Matzen
Bestyrelsesmedlem siden 2018

Uddannet ved Københavns Gestalt Institut
Privatpraktiserende psykoterapeut MPF i København

Lene Alsbæk Nielsen
lene@beyond-words.dk
Bestyrelsesmedlem siden 2018

Uddannet fra ID Academy
Privatpraktiserende psykoterapeut MPF i København samt Nordsjælland

Marian Bridget Connolly
psykolog-connolly@hotmail.com
Bestyrelsesmedlem siden 2018
Lone Carmel
lone@relazion.dk
Bestyrelsesmedlem siden 2018

Uddannet ved The Kempler Institute of Scandinavia
Privatpraktiserende psykoterapeut MPF i Roskilde

Harald Villemoes
harald@villemoes.dk
Bestyrelsesmedlem siden 2018

Uddannet fra Institut for Gestaltanalyse og StressAkademiet
Privatpraktiserende psykoterapeut MPF på Djursland

 

Brian Sebens (Suppleant)
brian@sebens.dk
Bestyrelsessuppleant siden 2018